Haber Tr

Platformder Kuruldu

Kısa adı Platformder olan, Personel Kaldırma ve İletme Platformları İşletmecileri Derneği; sektörü ilgilendiren her türlü konuda bilgi sağlamak ve mesleki alanda çalışma yapmak amacıyla 28 Ekim 2016 tarihinde, 15 firmanın bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

Devamını oku...

Hiab Hi-Vision'un Ilk Teslimatı Gerçekleşti

Hiab, HiVision adını verdiği sanal gerçeklik ile donatılmış modelini ilk müştersine teslim etti. Ormancılık sektörüne yönelik Loglift ürünü üzerine uygulanan sistem, operatöre 270 derecelik görüş sağlamak için dört farklı açıyı görebilen kameralar ile donatıldı.

Devamını oku...

Mammoet'un Deniz Platformu Nakliyesi

Dünyanın en büyük vinç ve ağır nakliye hizmet firması Hollandalı Mammoet firması, ağır nakliye konusunda pek çok başarıya imza atıyor ve ödüllendiriliyor. Bu videoda Norveç yakınlarındaki Kuzey Denizi'nde inşa edilecek yapı için üretilen platformun taşınma hikayesini izleyebilirsiniz.

Devamını oku...

Yale Akülü Forklift Üretimi

Kuzey İrlanda Craigavon tesislerinde üretilen Yale akülü forkliftlerimizin üretimine tanıklık edin Universal Handlers, Yale'nin Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak Yale marka forklift ve istif makinalarının satış, kiralama, servis ve yedek parça hizmetini sunmaktadır.

Devamını oku...